OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Previous Next

Vyhlášení dotačních programů Karlovarského kraje pro rok 2019

Na stránkách Karlovarského kraje byly zveřejněny vyhlášené dotační programy pro rok 2019.

Od úterý 8.1.2019 od 9.00 hodin bude žadatelům o dotaci v rámci dotačních programů Karlovarského kraje – SPORT zpřístupněn webový portál dotace.
Odkaz:
https://dotace.kr-karlovarsky.cz/gordic/ginis/app/RAP05/

Zde se můžete přihlásit pod svými registračními údaji (pokud jste ještě nežádali o dotace KK, je nutné se nejdříve zaregistrovat).
Do 22.1. budete mít možnost si žádost v předstihu připravit a uložit. Do doby zahájení příjmu žádostí nebude žadateli umožněno vyplněnou a uloženou žádost odeslat.

Od 22.1.2019 od 9.00 hodin do 28.1.2019 16.00 hodin je lhůta pro podávání (příjem) elektronických žádostí. Pokud vše proběhne v pořádku a žádost odešlete, bude Vám zaslán zpět avizační email s potvrzením.
Žádost je nutné vytisknout a podepsat. Pozor! Žádost netiskněte před odesláním v rozpracované verzi.

Podepsanou žádost o poskytnutí dotace v tištěné podobě (včetně povinných příloh) je nutné poslat nebo předat na podatelnu Karlovarského kraje a to nejpozději do 7 kalendářních dnů od ukončení příjmu žádostí (nejpozději do pondělí 4.2.2019).

Pro určení doby podání žádostí je rozhodující datum doručení žádosti na podatelnu Karlovarského kraj, nikoliv datum podání u doručovací služby, proto nenechávejte případné odeslání na poslední chvíli.

Další podrobné informace jsou popsány ve vyhlášení dotačních programů.