OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Previous Next

Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Sportovní unie Karlovarska z.s. za rok 2020 proběhlo pouze zasláním diplomů a děkovného dopisu z důvodů vládních opatření Covid - 19

                                  NOMINOVANÍ SPORTOVCI SPORTOVNÍ UNIÍ KARLOVARSKA

JEDNOTLIVCI DO 15ti LET

Adamcová Anita r. 2006 TJ Lokomotiva  - šerm MČR - 2. místo
Bauerová Aneta r. 2007 LK SLovan K. Vary - Běh na lyžích ZODM - 3. místo + 3. místo smíšená stafeta
Burešová Lenka r. 2005 TRIATLET K. Vary - Atletika MČR - 2. místo
Holíková Petra r. 2006 TJ RAdon Vysoká Pec - Běh na lyžích MČR - 1. místo
ZODM - 6. místo
Kučerová Eliška r. 2005 TRIATLET K. Vary - Atletika MČR - 1. místo
Trinerová Nela r. 2007 TJ Jiskra Nejdek - Alpské lyžování, skicross ZODM - 1. místo
Tůmová Veronika r. 2006 SK Hubertus - Vodní slalom MČR - 1. místo
ČP - 1. místo
Veltruská Veronika r. 2006 TJ MDDM Ostrov - Twirling MS + ME - kvalifikace
MČR - 3. místo + 1. místo v týmech
Řezanka Ota r. 2009 TJ Lokomotiva - Šerm

MČR - 1. místo
ČP  mini žáků - celkově 1. místo 

Kůsa Jakub r. 2005 Krajský šachový svaz Karlovy Vary - Šachy

ZODM - 1. místo
ME online - 22. místo
MČR - 2.místov bleskovém šachu online, 2.+.3 místo v družstvech
Zisk titulu FM
Uppsala Youth Champions - 3. místo

Mikeš Matěj r. 2007 HC Energie Karlovy Vary - Rychlobruslení ZODM - 3. místo
Urbánek Tomáš r. 2006 Cyklistika Karlovarského kraje - Cyklistika MČR - 1. + 2. místo
ČP - celkově 4. místo
Endršt Filip r. 2005 Champion team - Sportovní karate - kumite MS - 1. místo
MČR - 1. místo
Kalenda Filip r. 2006 Local Parks - Freestyle snowboarding ZODM - 3. místo
Dub Daniel r. 2007 Karate Klub Tygr Karlovy Vary - Katare MČR - 2. místo
NP - 1. místo



JEDNOTLIVCI DO 18ti LET

Trnková Anna r. 2002 TJ MDDM Ostrov - Twirling MS + ME - kvalifikace
MČR - 2. + 3. místo + 3. místo v týmech
Ullmanová Camilla r. 2002 TJ MDDM Ostrov - Twirling

MS + ME - kvalifikace
MČR - 3. místo + 3. místo v týmech

Nováčková johana r. 2004 LK SLovan K. Vary - Běh na lyžích

MČR - 3. místo

Bauer Matyáš r. 2004 LK SLovan K. Vary - Běh na lyžích

MČR - 1. místo + 2x 2. místo
Zařazen do RD - OH naděje

Donda Jiří r. 2004 SK OB Ostrov - Orientační běh

MČR - 1. místo + 1. místo ve štafetě

Eliáš Martin r. 2004 Karate Klub tygr Karlovy Vary - Olympijské karate ME - 2. místo
MČR - 1. místo
Hozák Daniel Oskar r. 2003
LK SLovan K. Vary - Běh na lyžích

MČR - 2. + 3. místo
Zařazen do RD - OH naděje

Korbel Matěj r. 2002 FB Hurrican - Florbal

V širším výběru juniorské reprezentace

Štecher Filip r. 2003 LK SLovan K. Vary - Běh na lyžích

MČR - 2x 3. místo
Zařazen do RD - OH naděje

Štěrba Marek r. 2004 TJ Slovan Karlovy Vary - Lyžařský orientační běh

ME - 3.,6.,9. místo
ZODM - 1. + 2x 2. místo



SPORTOVNÍ KOLEKTIVY - ŽÁCI

Smíšená štafeta běžců na lyžích
Bauerová Aneta, Pátková Viktorie, Kolovratová Tereza,
Bauer David, Gašek Šimon, Krul Michal
LK SLovan K. Vary - Běh na lyžích ZODM - 3. místo na 6x1,5 km

 

Baketbal dívky U15
Baborovská Antonie, Velická Karolína, Zemanová Karolína,
Šplíchalová Karolína, Šulcová Andrea, Převrátilová Barbora,
Jíchová Michaela, Smitková Ema, Sieglová Eliška, 
Hosnedlová Veronika, Pešková Anastázie, Bernasová Nella

Sportovní spolek BK Karlovy Vary Postup do Extraligy dívek U15

Šerm - žáci
Řezanka Ota, Vaněk Tomáš, Šima Radim, Všetečka Jiří

TJ Lokomotiva - šerm MČR - 1. místo


KOLEKTIV DOROST A DOSPĚLÍ

FB Hurrican - muži
Zavadil, Váradi, Strachota, Klápa, Svatek, , Korbel, Běloch,
Nicklas, Zavadil, Chmelíček, Kalaš, Nushart, Pecha,
Vašíček, Čermák
FB Huriccan - Florbal Hlavní adept na postup do Superligy
Twirling - dívky
Trnková Anna, Novákoví Adéla, Ullmanová Camilla,
Kopřivová Daniela, Fábryová Tereza, Veltruská Veronika
TJ MDDM Ostrov - twirling

MS - kvalifikae
MČR - 1. místo + výhra prestižní Křišťálové ceny =
nejlepší choreografie roku


JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ a JUNIOŘI

Kubínová Veronika r. 1997

TJ Slovan Karlovy Vary - Orientační sporty - MTBO

MČR - 1. místo
ČP - 3x 1. místo

Mechlová Lenka r. 1990 Obec Potůčky - Orientační sporty ME - 5. místo LOB
MČR - 2x 3. místo OB
Kopřivová Daniela r. 1999 TJ MDDM Ostrov - Twirling MS - KVALIFIKACE
MČR - 2x 2. místo + 1. místo v týmech
Korbová Anna r. 2001 TRIATLET Karlovy Vary MČR - 4. + 6. místo
Rubeš Martin r. 1996 TJ Lokomotiva - šerm MČR - 1. místo
Čechman Martin r. 1998 Cyklistika Karlovarského kraje - cyklistika ME - 1. místo + 2. místo tým sprint
MČR - 1. místo + 1. místo tým sprint
Hlídek Filip r. 2001 SC Start Karlovy Vary - Atletika MČR - 4. + 8. místo


TRENÉR

Rubeš Martin r. 1965 TJ Lokomotiva  - šerm Trenér medailistů z MČR a trenér seniorské reprezentace
Bican Milan r. 1973 VK Karlovarsko Postup do soutěže extraligy juniorů a udržení extraligy kadetů
s volejbalovou mládeží VK Karlovarsko
Novák jiří r. 1974 VK Karlovarsko Tým se umístil na 5. místě ve volejbalové extralize Semifinále ČP.
Účastník volejbalové ligy mistrů Champion league
Kříž Jan r. 1975 TJ Radon Vysoká Pec Trenér Petry Holíkové - 1. místo MČR 
Ruth Jan r. 1988 Karate Klub Tygr Karlovy Vary ME - 2. místo
MČR - 1. místo
Matoušková Lucie r. 1991 TJ MDDM Ostrov - Twirling MČR - 10x 1. místo + 6x 2. místo + 8x 3. místo
Pánek Petr r. 1987 FB Hurrican A-tým - suverén 1. ligy

Nominováni byli: Novák Jiří, Bican Milan, Vích Miroslav, Rubeš Martin, Škorničková Monika, Dvořák Oldřich, Pachta Aleš, Holý Pavel + Nekvapil  Jsef


SPORTOVNÍ OSOBNOST ZA ROK 2019

Dvořák Oldřich r. 1952

 

TRIATLET Karlovy Vary