OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Previous Next

Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Sportovní unie Karlovarska z.s. za rok 2019 proběhlo pouze osobním předáním diplomů a voucherů z důvodů vládních opatření Covid - 19

                                  OCENĚNÍ SPORTOVCI SPORTOVNÍ UNIÍ KARLOVARSKA

JEDNOTLIVCI DO 15ti LET

Nováková Veronika
r. 2005
TJ Jiskra Nejdek - Badminton MČR  - čtyřhra - 2x 1. místo + 3. místo

Reichmacherová Thea
r. 2005

Sportovní krasobruslařský klub Mariánské Lázně - Krasobruslení

MČR - 1. místo
ČP - celkově 1. místo
Medailová umístění na VC v ČR

Kučerová Eliška
r. 2005
TRIATLET Karlovy Vary - Atletika, Xterra MČR v atletice - 2. + 3. místo
MČR v Xterra - 1. místo + ČP - 3. místo
Kadlecová Barbora
r. 2006
FC Slavia Karlovy Vary - mládež - Fotbal Nominována do užšího výběru reprezentace ČR st. žákyň U14
Dub Daniel
r. 2007

Karate Klub Tygr Karlovy Vary - Karate WKF
MČR - 1. místo
NP - 1. + 3. místo
Medailová umístění v GP soutěžích

Štěrba Marek
r. 2004

TJ SLovan Karlovy Vary - Orientační běh MČR - 2x 1. místo LOB
Celkový vítěz ČP v LOB
ME - 12. místo + 4. místo ve štafetě
Kurfürst David
r. 2004
TRIATLET Karlovy Vary - Atletika MČR - 2. místo

Nominováni byli: Pererková Sára, Nováková Veronika, Hrdličková Lucy, Šnebergerová Nela, Brožíková Rozálie, Kašíková Klaudie, Reichmacherová Thea, Kolovratová Tereza, Pátková Viktorie, Peřinová Anna, Valentová Jana, Kučerová Eliška, Kolovratová Adéla, Kadelcová Barbora, Peterka David, Dub Daniel, Šterba Marek, Eliáš Martin, Kurfürst David, Slaba Albert, Bauer Matyáš, Košina Tobiáš, Lexa Martin.



JEDNOTLIVCI DO 18ti LET

Korbová Anna
r. 2001
TRIATLET Karlovy vary - Atletika MČR - 1. místo
Hozák Daniel Oskar
r. 2003
LK Slovan Karlovy Vary - Běh na lyžích

MČR - 2x 1. místo + 1. místo ve štafetě, 2. místo + 2. místo ve štafetě
ČP - celkově 1. místo

Juránek Lukáš
r. 2002
X-team BaNo K. Vary - Triatlon

EP - 10.+.12. místo
LODM - 1. místo + 1. místo ve štafetě
Olympijské naděje - 3. místo

Nominováni byli: Kleinová Lucie, Korbová Anna, Juránková Heidi, Dunaiev Semen, Bednář Jan, Hoták Daniel Oskar, Müller Adam, Štecher Filip, Zatloukal Kryštof, Juránek Lukáš



SPORTOVNÍ KOLEKTIVY - ŽÁCI

Taneční skupina MIRÁKL Ostrov
dětská kategorie

Taneční skupina MIRÁKL Ostrov - současný moderní tanec a jazz dance MS - 1. +2. místo
ME - 2. místo
MČR - 1. + 2. místo

Štafeta starších žákyň
Anna Peřinová, Zuzana Študlarová, Tereza Kolovratová

LK Slovan K. Vary - Běh na lyžích MČR - 2. místo


KOLEKTIV DOROST A DOSPĚLÍ

Taneční skupina MIRÁKL Ostrov
juniorská kategorie

MIRÁKL Ostrov

MS - 2x 4. místo
ME - 2x 1. místo
MČR - 2X 1. místo

Volejbal - junioři

VK Karlovarsko

Postup do Extraligy juniorů

Atletika - družstvo muži

TRIATLET Karlovy Vary

1. liga mužů - 3. místo


JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ a JUNIOŘI

Kubínová Veronika
r. 1997

TJ Slovan Karlovy Vary - Orientační sporty - MTBO

MS - 3x 2. místo
ME - 1. místo
MČR - 2x 1. místo
SP - 2. místo
ČP - 5x 1. místo

Černý Ondřej

r. 1999

LK Slovan K. Vary - Běh na lyžích

MSJ - 5. místo
MČR - 1. + 3. místo

Dušek Karel, Bc.
r. 1996

X-team BaNo K. Vary - Terénní triatlon

MS - 7. místo

Nominováni byli:  Malečková Karolína, Bernatová Kristina, Cvingerová Tereza, Kubínová Veronika, Vargová Jessica, Vašina Lukáš, Rubeš Martin, Hlaváč Václav, Požár Borek, Černý Ondřej, Dušek Karel


TRENÉR

Pachta Aleš
r. 1969

TJ Slovan Karlovy Vary - Plavání Celkově úspěšná sezóna svěřenců A. Pachty

Nominováni byli: Novák Jiří, Bican Milan, Vích Miroslav, Rubeš Martin, Škorničková Monika, Dvořák Oldřich, Pachta Aleš, Holý Pavel + Nekvapil  Jsef


SPORTOVNÍ OSOBNOST ZA ROK 2019

Mrázek Ladislav
r. 1945

 

TJ Potůčky - Fotbal

Hrál za mládežnická družstva Spolany Neratovice, v dorostu byl ve výběru ČR,
později hráč TJ Potůčky a RZ Abertamy.
I dnes je schopen nastoupit ma hřiště jako hráč. Působil ve funkci sekretáře
a předsedy TJ Potůčky. S menšími přestávkami vykonává i funkci trenéra a správce fotbalového hřiště.



HANDICAPOVANÍ SPORTOVCI

Dušková Vendula
r. 1998

SK Kontakt K. Vary - plavání tělesně postižených

MS - start ve finále
MČR - 4x 1. místo + 3. místo
V roce 2019 zaplavala 2 české rekordy -
100m prsa a 400m volný způsob

Lindák Petr
r. 1972

Sport Studio PRIMA - Naturální kulturistika handicapovaných MS - 2. místo
MČR - 1. místo

Sportovci, kteří mají podtržené jméno, byli vybráni mezi oceněné sportovce Magistrátním městem Karlovy Vary