OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Previous Next

9.3.2018 se v Hotelu Ambassador Národní Dům při 16. Plese sportovců konalo vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Statutárního Města Karlovy Vary a Sportovní unie Karlovarska z.s. za rok 2017

Jednotlici do 15ti let
Lukáš Juránek – r. 2002 X-team BaNo K. Vary Triatlon MČR 1. místo; LODM 1. místo; ČP celkově 1. místo; Závod EP 3. místo; Xterra Zittau 1. místo
Filip Zíka – r. 2005 Míra Racing Team Supermoto MČR 1. místo; G-Cup Rakousko – celkově 2. místo
Eliška Kučerová – r.2005 Triatlet K.Vary Atletika, triatlon MČR Xterra 1. místo; LODM 4. místo; European Kids Athletics games 1. místo
Veronika Nováková – r. 2005 TJ Jiskra Nejdek  Badminton MČR -2 x 2. místo; MČR 3. místo
Jednotlivci 15 - 18 let
Kateřina Saligerová – r. 1999 TJ Lokomotiva - šerm Šerm Kord MČR 1. místo – juniorky, 3. místo – seniorky
Martin Graiciar – r. 1999 FC Slavia K. Vary - mládež Fotbal Účast na ME hráčů do 19ti let ; 1 .místo – TOP 50 Talentů za rok 2017
Jednotlivci Dospělí
Veronika Kubínová – r. 1997 TJ Slovan K. Vary MTBO MS 2 x 2. místo, 2 x 3. místo; MČR 1. místo; ČP celkově 2. místo mezi ženami
Karel Dušek – r. 1994 X – team BaNo K. Vary Terénní triatlon MS 3. místo age group; EP – 2. místo, 3. místo
Kolektiv žáci
Štafeta starší žákyně – plavání  TJ Slovan K. Vary Plavání MČR 1. místo a 3. místo 4x50m PZ
Kolektiv dorost a dospělí
Štafeta mladší dorostenky – běh na lyžích  LK Slovan K. Vary Běh na lyžích MČR 3. místo
Družstvo nohejbal SK Liapor – Witte Karlovy Vary Nohejbal SP klubů UNIF CUP 2017 2. místo 
Trenér roku
Miroslava Špičková  TopGym Moderní gymnastika Viz. medailonek
Zvláštní ocenění
Jana Růžičková                       Volejbal Účastnice OH Mnichov; životní jubileum
Ocenění za celoživotní práci
Štěpánka Řehořková                     SK Kontakt K. Vary Plavání hendikepovaných
Alena Ženíšková                     SK Kontakt K. Vary Plavání hendikepovaných
Michaela Vinšová – Tůmová                         SK Kontakt K. Vary Plavání hendikepovaných
Zvláštní ocenění za celoživotní přínos v tělovýchově
Jarmila Kadeřábková TJ Slovan Karlovy Vary
Jitka Peřina LK Slovan Karlovy Vary