OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Previous Next

Ocenění sportovci za rok 2015

JEDNOTLIVCI mládež do 18 let

Odvětví – lyžování - běh

Ondřej Černý, r. 1999                                                LK Slovan K. Vary

MČR 3x 1.místo, 1x2.místo, ČP 3x 2.místo

Markéta Lubinová, r. 1997                                        LK Slovan K. Vary

MČR 2x1.místo, ČP 2x1.místo, 1x3.místo

 

Odvětví – florbal

David Hanč, r. 1998                                                   FB Hurrican K. Vary

MČR 2x1.místo v dorostu a juniorech od září člen mužského týmu, který je v současně době na prvním místě Národní florbalové ligy.

 

Odvětví - cyklistika

David Zadák, r. 1999                                                 Cykloteam Ostrov

Etapový závod míru mládeže 4.místo, vítěz časovky na 20 km, ČP 1.místo, MR horských kol 2.místo, MR na dráze 3.místo stíhací závod na 2 km, MR v časovce jednotl. 1.místo, časovka družstev 2.místo, ME horských kol 4.místo v soutěži smíšených družstev, nejúspěšnější kadet ČR


Odvětví – krasobruslení

Michaela Lucie Hanzlíková, r. 1999                         SKK Karlovy Vary

Držitelka repre. Smlouvy, jedna z pěti reprezentantek v krasobruslení v ČR. Vítězka ČP, juniorská grand prix v Linz 10. Místo, v Záhřebu 8. Místo, společné seniorské MČR Slovenska, Polska a Madarska 5. Místo, 1. Seniorská vícemistryně ČR  

Odvětví – triatlon

Heidi Juránková, r. 2002                                            X-team BaNo Karlovy Vary

Zařazena do triatlonové akademie v Plzni, MČR 2. Místo, ČP 1.místo a 2.místo.

 

Odvětví – řecko-římský zápas

Ondřej Havelka, r. 2002                                             TJ Jiskra Nejdek

MČR 2x1.místo zápase řecko – římském , tak ve volném stylu.

Odvětví – plavání tělesně postižených

Vendula Dušková, 1998                                             SK Kontakt Karlovy Vary

MR 1.místo, 2.místo, 3.místo, MS v Glasgow 7.místo, 2x8.místo, 2x10.místo, světový pohár v Soči 1x1.místo, 2x2.mís                                                                     

 

JEDNOTLIVCI junioři a dospělí

Odvětví – běh na lyžích 

Michal Novák, r. 1996                                                 LK Slovan K. Vary

Juniorský reprezentant, MR 3x 1.místo, ME 2x 4.místo, 1x 5.místo, MS 16.místo, 5x 1.místo v Českém poháru

  

Odvětví  - volejbal

Daniel Pfeffer, r. 1990                                                  VK Karlovarsko

Libero, hrající druhým rokem UNIQA extraligu volejbalistů za klub VK ČEZ Karlovarsko, reprezentant ČR, 3.místo v extralize volejbalu, účast na ME v Bulharsku a Itálii 13.místo                                        

                                                                                                                                 

Úspěšný sportovní kolektiv za rok 2015

TJ MDDM Ostrov  -  mažoretky – twirling

Seniorky i juniorky 1.místo MČR, MS v Itálii 7.místo

 

Ocenění za rok 2015 – za trenérskou a celoživotní práci v tělovýchově

Bedřich Siegl, r. 1932                                  TJ MDDM Ostrov

Trenér sportovní gymnastiky II. Třídy ve Slovanu K. Vary, od roku 1996 působí jako trenor u TJ MDDM Ostrov v oddíle twirlingu Oskarky Ostrov. Díky jeho zkušenostem se tento oddíl drží již 10 let na prvním místě v ČR.

 

Zvláštní ocenění za celoživotní práci v tělovýchově 

Luboš Zahradníček, r. 1935                         BK Lokomotiva Karlovy Vary

Legenda karlovarského sportu – novinář, masér, ale především sportovec, který se dožívá významného životního jubilea 80. Let

Petr Jankovský                                             TJ Lokomotiva Karlovy Vary

Pracuje na pozici dobrovolného funkcionáře a trenéra II. třídy v oddíle kopané klubu

 

Ocenění za rok 2015 - sportovní osobnost

Lukáš Bauer, r. 1977                                      Dukla Liberec, LK Slovan K. Vary

Reprezentant ČR, žije a trénuje na Božím Daru, MS 2.místo Falun na 50 km, Světový pohár 7.místo volně, SP Lahti 9.místo 15 km klasicky.