OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Previous Next


DOTACE KARLOVARSKÉHO KRAJE NA ROK 2018


Odbor školství, mládeže a tělovýchovy Kk vydal seznam schválených dotací pro rok 2018

Veškeré informace naleznete na webu Karlovarského kraje:

Karlovarský kraj vyhlásil dotační program na podporu údržby a obnovy sportovních zařízení

Karlovarský kraj vyhlásil dotační program pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje na podporu údržby a obnovy sportovních zařízení.

Všechny potřebné informace najdete na webu:

Po zkušenostech s žádostmi na celoroční činnost apelujeme, abyste OPRAVDU PEČLIVĚ PŘEČETLI dokumenty na webu (Program, Vyhlášení programu, Pravidla pro příjem a hodnocení žádostí) než budete žádost a přílohy vyplňovat. 

Dále upozorňujeme na nutnou spoluúčast na financování projektu min. 30%, kterou budete dokládat při vyúčtování.

Elektronické žádosti se přijímají od 26.3.2018 8:00 hodin do 24.4.2018 15:00 hodin. V listinné podobě žádost včetně příloh musíte odevzdat na podatelně/poslat poštou do 30. 4. 2018 (viz Pravidla na webu).

Dotace administruje paní Eva Kastlová (telefon 352 222 441, e-mail: eva.kastlova@kr-karlovarsky.cz ), na kterou se obracejte s případnými dotazy.


Karlovarský kraj pro Vás připravil nový elektronický systém pro podávání žádostí o dotace

Žadatelé musí odeslat elektronickou žádost nejpozději do lhůty stanovené pro ukončení příjmu elektronické žádosti o dotaci a doručit listinnou žádost o dotaci včetně všech povinných i nepovinných příloh na podatelnu Karlovarského kraje nejpozději do lhůty stanovené pro ukončení příjmu listinné žádosti. Listinná žádost musí být žadatelem vytištěna z elektronického systému pro podávání žádostí o dotace. Seznam povinných a nepovinných příloh naleznou žadatelé v pravidlech jednotlivých programů.

  • Přehled dotací KK:

http://www.kr-karlovarsky.cz/dotace/Stranky/Prehled-dotace.aspx 

  • Vstp do elektronického systému pro podávání žádostí o dotace:

https://dotace.kr-karlovarsky.cz/gordic/ginis/app/RAP05/


Karlovarský kraj pro Vás připravuje nový elektronický systém přijímání žádostí o dotace.
Na  webových stránkách http://www.kr-karlovarsky.cz/dotace/Stranky/Prehled-dotace.aspx  budete informováni o programech přijatých Zastupitelstvem Karlovarského kraje, o vyhlášení těchto programů a dalších podrobnostech.
 
Součástí vyhlášení budou, mimo jiné, pravidla pro příjem a hodnocení žádostí, poskytnutí a vypořádání dotace programu, vzorová smlouva o poskytnutí dotace a termín pro přijímání žádostí. Stejný systém bude použit i v případě individuálních dotací.
 
Vyhlášení programů bude následovat po schválení rozpočtu Karlovarského kraje na rok 2018. Od roku 2018 bude tedy možné podávat žádosti výhradně elektronicky. V případě dotazů Vám ochotně poradí úředníci jednotlivých odborů, do jejichž působnosti příslušný program nebo individuální dotace patří. Telefonické kontakty na příslušné úředníky naleznete v seznamu dotačních programů.

DOTACE KARLOVARSKÉHO KRAJE NA ROK 2017


Na stránkách Karlovarského krajského úřadu naleznete informace o dotačních programech vypsaných z rozpočtu Karlovarského kraje.

http://www.kr-karlovarsky.cz/dotace/Stranky/dotaceKK/programyKK.aspx

Přehled schválených dotací z rozpočtu Karlovarského kraje - Odbor školství, mládeže a tělovýchovy - 2017: ZDE