4. ročník "Běh s čelovkou" - 2. prosince

S čelovkou letos vyběhneme už počtvrté.
Tradičně v centru Ostrova, konkrétně 2.prosince 2017.
Poběžíme pro tři statečné bojovnice Marcelu, Terezku a Míšu, která své okolí nepřestává udivovat svým odhodláním, nezlomnou vůlí a nakažlivě pozitivním přístupem k životu. A také pro spoustu dalších, komu stejně jako jim vstoupila do cesty roztroušená skleróza.

Akce se koná v Ostrově u Karlových Varů, na účastníky čeká trasa dlouhá 4,5 km a STARTUJEME v 18 hodin. Na pohlaví ani věku nezáleží, zúčastnit se může opravdu kdokoliv. Kdo bude potřebovat pauzu, prostě se kousek projde. Klidně i celou trasu. V cíli na vás nečekají stupínky vítězů, ale hřejivý pocit u srdce a vděčný úsměv organizátorů. A samozřejmě taky horký čaj a svařák na zahřátí.

A co na Vás čeká ?
Sportovní zážitek, bohatý doprovodný program pro Vás i vaše ratolesti a ve večerních hodinách se pro Vás otevřou dveře Velkého sálu v DK Ostrov.
V rámci „Afterparty s čelovkou“ vystoupí karlovarská hudební kapela U mě dobrý.
I letos bude večerní program nabitý a plný překvapení.
Loni byl výtěžek z akce věnován Michalce, Terezce a Romaně, díky dobrovolnému startovnému a sponzorům bylo holčinám předáno rovných 100.000 ,- Kč.
Vaše pomoc bude i letos velmi konkrétní a jistojistě velmi potřebná. Moc se na vás všechny těšíme. A nezapomeňte – čelovku s sebou.

Termín: 2.12. 2017 

Start: 18:00

Místo: Mírové náměstí Ostrov

Registrace: www.pomahejsrdcem.cz

Více na: https://www.facebook.com/events/1469390223114691/